Sládkovičova 50, Hlohovec
10 apr 2022

Údržba solárnych panelov

Solárne panely sú neuveriteľne trvanlivé a po dobu ich životnosti (až do 25 rokov) nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. V prípade, že sa niečo pokazí, komponenty solárneho fotovoltického systému majú veľmi dlhé záruky, ktoré by pokryli náklady na výmenu a opravu.

15 feb 2021

7 benefitov solárnej energie

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa majitelia domov, chalúp a iných nehnuteľností rozhodnú pre investíciu do solárnych panelov, ale zlepšovanie životného prostredia a znižovanie nákladov na energiu sú najčastejšie. Mnohí ľudia si uvedomujú, že solárna energia je vylepšením energetickej účinnosti každého domova, znížením jeho uhlíkovej stopy a zvýšením hodnoty nehnuteľnosti.

22 jan 2020

Ako fungujú solárne panely?

Solárne fotovoltické (PV) systémy – známe tiež ako solárne panely alebo solárne systémy premieňajú slnečné svetlo na elektrinu. Elektrickú energiu vyrobenú solárnym systémom môžete použiť na napájanie vášho domova, podnikania alebo dokonca vášho auta.

15 máj 0222

Solárne batérie – elektrina na neskôr

So solárnymi batériami maximalizujete svoju schopnosť používať elektrinu vyrobenú solárnymi panelmi na dennej báze. V čase, keď potrebujete viac elektriny, ako vaše solárne panely vyrábajú (neskôr v deň alebo v noci), môžete použiť slnečnú energiu, ktorú ste uložili.