Sládkovičova 50, Hlohovec
15 máj 2019

Solárne batérie – elektrina na neskôr

So solárnymi batériami maximalizujete svoju schopnosť používať elektrinu vyrobenú solárnymi panelmi na dennej báze. V čase, keď potrebujete viac elektriny, ako vaše solárne panely vyrábajú (neskôr v deň alebo v noci), môžete použiť slnečnú energiu, ktorú ste uložili.

10 apr 2019

Údržba solárnych panelov

Solárne panely sú neuveriteľne trvanlivé a po dobu ich životnosti (až do 25 rokov) nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. V prípade, že sa niečo pokazí, komponenty solárneho fotovoltického systému majú veľmi dlhé záruky, ktoré by pokryli náklady na výmenu a opravu.

15 feb 2019

7 benefitov solárnej energie

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa majitelia domov, chalúp a iných nehnuteľností rozhodnú pre investíciu do solárnych panelov, ale zlepšovanie životného prostredia a znižovanie nákladov na energiu sú najčastejšie. Mnohí ľudia si uvedomujú, že solárna energia je vylepšením energetickej účinnosti každého domova, znížením jeho uhlíkovej stopy a zvýšením hodnoty nehnuteľnosti.

22 jan 2019

Ako fungujú solárne panely?

Solárne fotovoltické (PV) systémy – známe tiež ako solárne panely alebo solárne systémy premieňajú slnečné svetlo na elektrinu. Elektrickú energiu vyrobenú solárnym systémom môžete použiť na napájanie vášho domova, podnikania alebo dokonca vášho auta.